Orada da aynı problem var eğer oraya gidersek tüm yerleri için Konuşmamız gerekiyor kötü örnek kötü örnek şimdi az önce sizin verdiğiniz örneklerin sonra hani Ona yaptığım katkı üzerine birimizden biri yazmış demiş ki AVM lere giren herkesin ateşi ölçülecek içerik herkesin maskeli olması isteniyor yoğunluğa dikkat edilecek yani bunlar söylenenler bu kadar erken içeriye giren biri girmişken maskesiz hapşırması virüsün klima sistemine girmesi biraz 3 örnek değil mi diye bir eleştiride bulunmuş kullanıcının ismi Şimdi bir tane adam çıktı bir insan çıktı Yani Adam derken 4 milyon 70000 kişi sayısı 278 kişiyi öldürdü bu örnekte en ucuz örnek bu kimse 2020'ye böyle bir olayın beklemiyordum devam edeceğiz o zaman kapatayım içinden zannediyorum oluşan hastalarını dikkate alıyor göndermiştim 135 metrekare oturuyor masalardan birine yan tarafında sonra havalandırma sistemine bağlıyorlar maske takıp bakmadı ile ilgili bilgim yok ama yemek yiyen bir insan maske takamaz diye düşünüyor eleştirisi bakıyorum
ama şunu sakın unutmayın enfeksiyon başlayan yeşil yaptığınız bir anlamı yok konuya geleyim televizyon kanalı başka bir yere gittiğim açıyorlar Neden biliyor musunuz yok ki beni bir hata koy ile çalışıyorlar Elektronik dwg benim vücudum 35 derece gösteriyorsa ya da başka herhangi bir oradaki standart sapma ne olduğu önemli işte az önce

üstündeki Ateşlere almayacaklar diye 38.7 ateş sayılır bir hata varsa Daha da fazlası vardır Havalandırma konusunda pek çok soru geldi avmlerde çalışanlardan çok sayıda soru geldi Ben kalan soruları bir şekilde kenara koyacağım mutlaka yeniden değerlendirme şansınız olur Çok teşekkür ederim değerli kardeşlerimize ederim İyi yayınlar dilerim uzmanı birazdan Hakan Bey çok şanslı testleri var Yeni normali ve bizim nereye girdiğimizi duygularımızı size anlatacak Kahraman çocuklarından alamadıkları Ülker Güzel ülkem ormanı timsah ülkeni olmaktan 11 türlü Abdullah Efendi Türk kahvesi var mı daha tekrar su koyup tamam ne zaman programı Global devam ediyor Son blok 5 AVM de pazartesi açılıyor öncesinde AVM'deki tarafları aldık sonrasında Necmettin hocamla özellikle havalandırma sistemleri konuştuk şimdi tüketiciler tarafından konuşacağız bizimle birlikte Maalesef her zaman konuştuğumuz Teknolojinin nimetlerinden ancak yararlanarak sohbet edebiliyoruz Çok Konu başlığı var ama tüketicinin özellikleri az bir yerleri var peki tüketiciler için de bu ne kadar bir kitleyi oluşturuyor gidecek mi başka bir şey tarihi olarak olmayacak yani 11 Mart öncesine oranla eskiden de yine Onlara bakmak için Necmettin hocam da AVM den açılması ile ilgili Zaten 3 tane başlık verdi birine sosyal ekonomik sade asayiş problemlerin kontrolü ve herhangi bir sorun yaşanmaması için bu üç başlıkta AVM lere gerek var diye ile sosyolojik bir tanımlamada bulunmuştu açıldığında Buraya gidecek artık duymak istiyorum kendimden çok çocuklarımızla ilgili çok fazla Haziran başına kadar daha önce sabır edebileceğimizi söylediniz Ondan sonrası yok dedim bir yandan korkuyoruz bir yandan da

haziran'dan sonrası bizde yok Bize de durmayız artık diyoruz gidecek olanlar kim yani 8 milyona herhalde tekabül eder şimdi bu kitle Eylül'e kadar en azından oluşturuyor perakendeci var Alışveriş Merkezi yapısal durumları var bekledikleri bulacaklar mı veya beklenen ekonomideki canlanmayı yaratacaklar mı Türkiye'nin repertuarım Şimdi hemen bir ekleme yapayım Sizin yaptığınız araştırmalar apayrı bugün bakınırken program dergisi işte euromonitör yeni markalar diye yeni markalar noktasında yerel ürünlere olan talebin artması beklentisi var tedarik zincirinde daha al el BC için yerel olsun benim olsun yani 1 kişi olsun bir aracı olsun bana gelsin gibi bir algı var genel markalar için de bir fırsat dönemi başlıyor gibi daha çok milli eğitimin önemi bu konu Özellikle o içe kapanma konusu milliyetçiliğin Yüksel program konusu olur daha uzun uzun konuşuruz buraya sıkıştıran bileceğimiz kesin Hakan Bey şimdi avm'lerden bahsederken işler bol bilimsel tarafı Evet işte havalandırma dezenfeksiyon işlemleri vesaire yani onlara Faili konular Ama öyle veya böyle gidenler için de