PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu biraz da değişiyor yine aynı rakamlarla başlamıştık

admin
11.Mayıs.2020, 09:16
Onları konuşurken o noktada da bir düşüş var bakarlardı ama aslında yakın çevremde konuştuğumuzda insanlar da şöyle bir tedirginlik de hissediyorum İnşallah 2 hafta sonra farklı bir duruma gelmez gerilemeyi burada yapacağınız uyarılar hakkında çok önemli bir kere daha altını çizmek gerekirse sizde baktığınızda görüyor musunuz aynı şeyi sokaklara meydanlara sokağa çıkıyor musunuz hocam dışarı çıkıyoruz Şöyle ki geçen hafta İstanbul'da da sonra bir iki doğru çıkıyoruz çok daha iyi olur mu çok daha iyi olur bizim burada bugün gördüğümüz Evet Evet rakamlar gibi görüyorum Şimdi yükselme küçük Dünyada gelmiş kaybetme ihtimalimiz var böyle düşünerek hareket eder neden bu kadar sık Peki hocam acaba biraz da bu normalleşmeyin mi Doğru algılama dık orada mı bir yanlış yapıyoruz mesela İstanbul hakikaten kalabalık dışarısı hiç böyle

bir sıkıntı yokmuş gibi ben sokaktaki ve hatta trafikteki o yoğunluğu da kendin birebir gözlemledim söyleyebilirim cumartesi pazar sokağı kutlaması var işte bitti o insanların kendini sokağa atma psikolojisi mi oluşuyor acaba hafta içi geldiğinde pazartesi salı olduğunda bir de malum Havalar da ısınmaya başladı ama ciddi bir rahatlama söz konusu bunun Üstesinden geleceğiz Evet evet yani rakamları delik bizim buldukça üstümüzde daha fazla ilk kaybedilen rakamları biraz da belki de rahatlama bize gelmedin geçmek şunu söylemek istiyorum bizim alabileceğimizi uygulayabileceğimiz dönermi kuralları sokakta olur bu dönem içerisinde için miktar oldu 5 milyonluk bir bölge biraz Ertem çok çabuk dışarı çıktılar bir araya geldiler Orada mesela hemen ve dersler açılmıştı kadar o zaman şunu söylememiz lazım mutlak olarak yapmamız gerekiyor okumamız gerekiyor bu yeni normali Biz olacak Ne zamana kadar iyice iyice artık bizim ülkemizde dünya olarak Mısır'a doğru gitmemiz lazım dünyanın belli bir bölgesinde kalmış olması demek bunun tekrar Hocam yine hayatım normallerini oluştur Yok ya bu hafta içi tartışılan bir mesele daha vardı federasyon başkanı Nihat Özdemir 12

Haziran'da ilkler başlayacak dedi ama bakana sorulduğunda Fahrettin koca Bununla ilgili sorumluluk Federasyonu'nda bir bu kadar erken mi alındı Acaba ne diyorsunuz Nihat Özdemir daha sonra yaptığı açıklamada Gerçi bakarız gidişata Hani bu alınmış kesin uygulanacak bir karar değildir imasında bulundu ama yine de bakanın sorumluluğu üstlenmeyi Federasyonu dedi biraz erken mi davranıldığı yine de bu konuda ne diyorsun dikkat edersiniz dönemindeyiz doğru için lazım inkübasyon periyodu kadar yani ben birisi bugün aldım da benden sonrası ne zaman ortaya çıkıyorum 14 gün boyunca çok ciddi anlamda çok güzel artık 100 olur artık kalmamıştır sadece bir ilde görüyorsan o zaman da şöyle diyebiliriz 50'nin altında böyle bir de bölgelerine göre bu sayı belirlenebilir bu s200 olabilir Ben böyle 2 haftalık tarih zaman dakika 14 Ondan sonra daha rahat konuşabiliriz sen biz bunu gördün mü belli bölgelerde yemek Bunu gördük Antalya'da Hatay'da Türkiye'nin ölüm kısmında Hocam biz de toprak Tamam diyoruz ama soracak çok fazla soru var size bir de YKS sınavı var şimdi önce Temmuz vermişti Bu konuşuldu tartışıldı sonra Haziran'a alındı sınav Ama öncelikle özellikle

CHP bu konuyu çok eleştiriyorsunuz ediyorsunuz acaba Temmuz mu daha sağlıklı olur Yoksa Haziran'da bir sıkıntı var mı Yok bu benim uzmanlık alanım da veya benim zor bir soru çok bir şey söyleyemeyeceğim Peki hocam yine çok gelen sorulardan biri o zaman size yönetim Ben yaz geliyor malum düğün planlamasının yapıldığı dönemler düğünler olabilecek mi olur önümüzün önümüz çok gittiğimizde inanıyorum Öyle olunca da Evet olacaktı ama ne zaman biraz daha Temmuz ayı gibi ağustos ayı gibi büyük olasılıkla gerçekleşir ama yine de büyük Hani kalabalıklar değil belki ama küçük gruplar halinde olması mı sağlık açısından çok daha iyi olur bağlı kişilerin veya o bölgedeki dışarıdan gelen gideni olup olmamasına bak Peki bu yaz tatili düşünenler de var tabii yazdığı olan yazdığına gitmek isteyenler var tatil planları için ne demek lazım Hocam bu konuda ya da işte yine kendi çevremden duyduğum açık havada